TR | EN

KURUMSAL

İŞTİRAKLERİMİZ

İŞTİRAKLERİMİZ


ELİN Yenilenebilir Enerji Sistemleri A.Ş.  

ELİN Yenilenebilir Enerji Sistemleri A.Ş., ELİN Grup iştiraklerinin güçlü yapılarından biri olarak, uzun yıllardır edinilmiş tecrübe ile kazanmış olduğu itibar, güçlü mali yapısı ve saygın kimliği ile Türkiye'de ve Yurt dışında Yenilenebilir Enerji Sistemlerine anahtar teslim çözümler sunmak, bu konuda araştırma-geliştirme yapmak ve satış sonrası hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.

www.elinenerji.com.trİNŞEL Elektrik Taahhüt Ticaret Limited Şirketi 

İNŞEL; 1991 yılından itibaren Ankara'da, Orta Gerilim ve Alçak Gerilim Elektrik malzemeleri, OG/AG ve Zayıf Akım Kabloları, Aydınlatma Armatürleri, Elektrik Anahtar-Prizleri sektöründe Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen üreticilerinin çözüm ortaklığını yapan, bu konuda teknik destek sağlayan bir kuruluştur.

 www.insel.com.trSolarOfis Enerji A.Ş.   

SolarOfis Enerji A.Ş. 2015 yılında Güneş Enerji Sistemlerine  toptan ve parekende ürün tedariği yapmak amacıyla kurulmuştur. Fotovoltaik Paneller, Taşıyıcı Sistemler, Eviciler, Scada ve Otomasyon, AC ve DC Panolar, AC ve DC kablolar ve Elektrikli otomobiller için şarj istasyonları satmaktadır.


Ürün portföyünde dünyanın önde gelen markaları bulunmaktadır.

Elin marka Türk Fotovoltaik Panellerinin, SolarLog ve E-soft markalarının uzaktan izleme sisteminin yetkili tedarikçisidir. Ayrıca Sungrow, ABB ve SMA Eviricileri, Schneider, ABB ve Socomec marka DC Combiner Box, AC Toplama Panosu, Prysmian ve Staubli (Multicontact) DC Konnektör ve Solar Kablo tedariği de sağlamaktadır.

www.solarofis.com.trElin Filo Oto Kiralama Turizm İşletme Nakliye İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret A.Ş. 

Elin filo 2012 yılında uzun dönem Araç kiralama hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimize ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak misyonundadır. 

Yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkma prensibi, bizimle çalışmak için tercih nedeni olmuştur. 

www.elinfilo.com.tr


Elin Energy B.V.

                                                

                                                                                                                                       http://elinenergy.nl/